رستوران

10 نشانه که شما در یک رستوران خوب هستید

1. کارکنان مودب:
اولین چیزی که وقتی وارد هر رستوران یا رستورانی می شویم، کارکنان آن ها هستند. پرسنل شاد و سرزنده نشانه اخلاق خوب و محیط رستوران مثبت است زیرا نشان می دهد که کارکنان از اینکه در خدمت ما هستند خوشحال هستند و کار به آنها تحمیل نمی شود. پرسنل خندان مطمئنا یکی از نشانه های یک رستوران عالی است.

2. خدمات سریع:
این عامل بسیار مهم است. خدمات سریع می‌تواند فوراً امتیاز اضافی برای هر رستوران را دریافت کند. یک سرویس عالی می تواند غذای متوسط ​​را بالا ببرد، اما غذای شگفت انگیز هرگز نمی تواند خدمات ضعیف را جبران کند. برای اینکه بدانید در یک رستوران خوب هستید، کارکنان باید شور و اشتیاق خود را نسبت به خدماتی که ارائه می دهند نشان دهند، از اخلاق کاری خود آگاه باشند و مطمئن شوند که مشتریان خود راضی هستند. هیچ چیز آزاردهنده تر از این نیست که وارد یک رستوران شوید و منتظر باشید تا کسی به شما مراجعه کند.

3. آیتم های منو در فصل هستند:
این نیز یکی از نشانه های بعدی است که رستوران را می سازد یا خراب می کند. وقتی یک رستوران منوهای فصلی دارد یا منویی که مرتباً با تغییرات هفتگی یا غذاهای ویژه سرآشپز تغییر می کند، واقعاً اهمیت دارد. این نشان می دهد که صاحبان و سرآشپزها به مشتریان خود فکر می کنند و واقعاً برای آنها مهم است که چه چیزی به آنها ارائه می دهند.

4. سرورها آگاه هستند:
هیچ چیز آزاردهنده تر از این نیست که از سرورها در مورد برخی از غذاهای موجود در منوی آنها سؤال بپرسید و آنها را بی خبر یا گم کرده و بدون پاسخگویی از دست بدهند. سرور باید به خوبی از آنچه رستوران سرو می کند آگاه باشد و نسبت به غذاهایی که ارائه می دهد مشتاق باشد.

5. غذای فوق العاده:
بدون شک، این ممکن است مهم ترین عامل از کل لیست باشد. غذاهای لذیذ قطعا مهم هستند زیرا در وهله اول دلیل اصلی بازدید مردم از رستوران هاست. از این رو، غذای خوب ساخته شده از مواد تازه و دارای مقدار زیادی طعم ضروری است. همچنین نحوه ارائه غذا در کنار طعم آن بسیار مهم است.

6. محیط راحت:
محیط یکی دیگر از عواملی است که یک رستوران خاص را برای بازدید ایده آل می کند. این لحن غذایی را که می خواهید میل کنید تنظیم می کند و باعث می شود مشتری در فضایی که در آن نشسته است احساس راحتی و آرامش کند. کارد و چنگال، بشقاب ها، منو و چیدمان صندلی همگی باید با غذایی که دارند هماهنگ باشند. خدمت کردن این نشان می دهد که مالک در کنار غذا به تمام جزئیات اعم از بزرگ یا کوچک توجه کرده است.

7. حمام های تمیز:
دستشویی ها/حمام های تمیز صرفاً به دلیل اهداف بهداشتی اهمیت دارند. چنین عواملی نشان می‌دهد که رستوران از نظر ظاهری تمیز نیست، اما سرویس بهداشتی در آشپزخانه و سرویس‌های بهداشتی نیز در نظر گرفته شده است. همچنین تصور مثبتی بر مالکی می دهد که به نظر می رسد به غیر از غذا، به طور کلی به رستوران اهمیت بیشتری می دهد. 

8. غذا به یکباره سرو می شود:
وقتی با دوستان خود در یک غذاخوری هستید و آنها غذاهای همه را به جز غذاهای شما سرو می کنند، هیچ چیز آزاردهنده تر نیست. و سپس همه به طرز ناخوشایندی باید منتظر بمانند تا آن یک غذا سرو شود در حالی که غذاهای دیگر کم کم سرد می شوند. در هر رستوران خوب، همه غذاها باید به یکباره سرو شوند زیرا به خدمات کلی نیز می افزاید.

9. رستوران ها حتی در روزهای هفته پر هستند:
اگر رستورانی همیشه پر است، فقط می دانید که ارزش رفتن به آن را دارد. مردم تمایل دارند به جاهایی برگردند که در کنار خدمات و محیط خوب غذای خوب دریافت می‌کنند، بنابراین اگر همیشه پر باشد، نشان می‌دهد که همه کارها را به درستی انجام می‌دهند.

10. آنها یک آشپزخانه باز دارند:
این یک هدیه 100٪ از طعم غذا نیست و کاملا اختیاری است، اما رفتن به هر رستورانی با آشپزخانه اوپن به طور کلی حال و هوای خوبی به شما می دهد. شما می توانید ببینید که در پشت صحنه چه اتفاقی می افتد، چگونه غذای شما پخته می شود و موادی که استفاده می شود.

اینها همه نشانه هایی است که نشان می دهد شما در یک رستوران خوب هستید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد تا تصمیم بگیرید که بعداً در کدام رستوران غذا می خورید و در عین حال تمام این علائم را در ذهن خود نگه دارید. 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *